Головна » 2018 » Травень » 21 » Звіт про роботу Комінтернівського міськрайонного відділу лабораторних досліджень ДУ «Одеський ОЛЦ МОЗ України» за І квартал 2018 року
14:35
Звіт про роботу Комінтернівського міськрайонного відділу лабораторних досліджень ДУ «Одеський ОЛЦ МОЗ України» за І квартал 2018 року

Завідувач ВП «Комінтернівський МРВ ЛД ДУ « Одеський ОЛЦ МОЗ України» Прус А В. 14.05.2018 р. на апаратній нараді при голові Лиманської РДА Приймаку В.М. звітувала про роботу Відокремленого підрозділу «Комінтернівський міськрайонний відділ лабораторних досліджень ДУ «Одеський ОЛЦ МОЗ України» за І квартал 2018 року.

Проблемним питанням залишається якість питної води та водопостачання населення Лиманського району.

За звітний період 2018 р. проводився відбір та дослідження проб питної води на мікробіологічні та санітарно- хімічні показники згідно плану моніторингових досліджень. Досліджено 210 проб, з них не стандартних 3 проби (в смт. Доброслав). Також не відповідали вимогам 2 проби води питної, які відібрані за епідпоказниками ( ДНЗ с. Першотравневе, ДНЗ с. Трояндове). За результатами досліджень направлені листи головам Доброславської селищної ради, Першотравневої, Трояндівської сільських рад та управлінню Держпродспоживслужби в Лиманському районі.

За звітний період  ВП «Комінтернівський МРВ ЛД» уклав договори на проведення відомчого лабораторного контролю якості питної води  з 16 комунальними підприємствами на території селищних та сільських рад Лиманського району. Укладений договір з відділом освіти Лиманської РДА на проведення відомчого лабораторного  контролю якості готових страв в загальноосвітніх школах та дитячих навчальних закладах на період оздоровчого сезону.

Проводились лабораторні та інструментальні дослідженя грунту, атмосферного повітря, шуму, повітря закритих приміщень, освітлення, харчових продуктів згідно плану моніторингових досліджень (виконано 2898 досліджень, з них не стандартних 26 досліджень) та на платній основі згідно укладених договорів (виконано 1938 досліджень, з них не стандартних 21).

Проводилось епідобстеження за епідпоказниками об’єктів Лиманського району з відбором проб. У вогнищах гострих кишкових захворювань в дитячих навчальних закладах та загальноосвітніх школах відібрано 270 проб (змиви, готові страви, вода питна).

Переглядів: 58 | Додав: mazurvale2 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar