Головна » 2018 » Жовтень » 17 » ЗНОВУ ОТРУЄННЯ ГРИБАМИ!
16:13
ЗНОВУ ОТРУЄННЯ ГРИБАМИ!

Державна установа «Одеський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» інформує, що в області продовжуються отруєння дикорослими грибами.

За минулий період жовтня зареєстровані три випадки вживання грибів, внаслідок чого на лікарняні ліжка потрапили 5 осіб, з них одна 6-річна дитина.

Сім’я з м. Чорноморськ збирала білі гриби, маслюки, зеленушки в лісі Цюрюпинського району Херсонської області, проте ніби «добрі» гриби викликали отруєння у всіх членів родини та їх госпіталізацію. Маленька дитина і досі знаходиться на лікуванні в м.Києві в Національній спеціалізованій дитячій лікарні «Охматдит».

       Мешканець Березівського району збирав гриби, звіряючись з малюнками. В результаті до його кошика потрапила бліда поганка, вживання якої призвело до тяжкого отруєння, яке закінчилося летально.

      В м. Одесі 12 жовтня в міській клінічній лікарні № 11 померла мешканка м. Умань, в якої вживання грибів, зібраних в лісах Уманського району, викликало загострення цукрового діабету, кетоацидозну кому, що призвело до смерті 18-річної дівчини.

 З зв’язку з цим та з метою запобігання отруєнню грибами ДУ «Одеський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» застерігає мешканців міста та області утриматись від збирання, придбання на ринках та споживання дикорослих грибів, особливо дітям та літнім людям.

     При появі перших ознак отруєння (блювота, пронос, запаморочення, озноб) негайно звертайтесь за медичною допомогою!

 

Переглядів: 142 | Додав: duoolcmoz | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar