Головна » 2018 » Червень » 12 » Моніторингові дослідження морської, лиманської, озерної та стічної води на наявність збудника холерного вібріону
14:48
Моніторингові дослідження морської, лиманської, озерної та стічної води на наявність збудника холерного вібріону

Відповідно до плану роботи ДУ «Одеський ОЛЦ МОЗ України» фахівцями санітарно - карантинного підрозділу та відділення особливо небезпечних інфекцій проведені теоретичні та практичні заняття щодо проведення первинних протиепідемічних, профілактичних заходів при виявленні хворого (трупа) або з підозрою на інфекційні хвороби, що мають міжнародне значення. При проведені навчання було відпрацюванні питання та практичні навички щодо організації протиепідемічних заходів з локалізації та ліквідації вогнища інфекції та порядок застосування засобів особистого захисту.

З 01 червня 2018 р. Центром розпочато проведення планових моніторингових досліджень морської, лиманської, озерної та стічної води на наявність збудника холерного вібріону (форму 30). Станом на 12 червня 2018 р. відібрано 108 проб води, результати досліджень негативні.

Фахівці Центру закликають відпочиваючих бути уважними та обережними в місцях масового відпочинку людей та дотримуватися правил особистої гігієни та поведінки на відпочинку. Суворе та чітке дотримання правил дозволить уникнути інфекційних захворювань та збереже здоров'я та життя!

 

Переглядів: 64 | Додав: mazurvale2 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar